Idrarda glukoz*negatif cikti idrarda ürobilinojen * negatif çıktı kanda glukoz 70 şey aralığı 70-110

Idrarda glukoz*negatif cikti idrarda ürobilinojen * negatif çıktı kanda glukoz 70 şey aralığı 70-110 idrarda negatif çıkan glukoz ve ürobilinojen neyi ifade etmektedir.olması gereken ref. değer normal yaziyor

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde bir çok parametre çalışılmaktadır.Doktorlar buma göre hastalıkların tanısı konusunda fikir sahibi olabilirler.Belirtiğiniz değerlerde sorun yok.Normal.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi alacağınız yazılarımızı okuyabilirsiniz.İdrar Tahlilleri