Açlık kan şekeri tahlili ve idrar tahlili (TİT) bu 3 ündende tahlil vermem gerekiyor acaba çıkar mı içtiğim?

Hocam iyi günler. ben 1 hafta önce bir kerecik yarım şeker attım ve 1 ay kadar 5 güne 1 esrar içtim yaptığım is ıle ilgili bazı tahliller istendi kontrol amaçlı bu tahliller hemogram ,açlık kan şekeri tahlili ve idrar tahlili (TİT) bu 3 ündende tahlil vermem gerekiyor acaba çıkar mı içtiğim?

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu kullandığınız uyuşturucu testlerinde anlaşılır.Bu testler bu amaçla kullanılmaz