İdrarda kan görüldüğünü söylediler ama bu olay normalmidir yada sigaradan kaynaklanma şansı varmı?

idrar tahlili yaptırdım Blood ++ Eritrosit 4 idrarda kan görüldüğünü söylediler ama bu olay normalmidir yada sigaradan kaynaklanma şansı varmı?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon, taş veya um dökme, esane veya prostata bağlı nedenle olabilir, araştırılması gereklidir..