İdrarda yanma, sık idrara çıkma gibi

Bugunku cikan sonuclarimi yorumlarsaniz cok sevinirim doktorim pek yorumlamadi ama sıkıntı larim var idrarda yanma, sık idrara cikma gibi sonuclarim SG 1.015-LEU 500LEU/UL..+++NIT NEG-PH 6-ERY 300-PRO NEG-GLU NORM-ASC 0.2g/l-KET NEG-UBG NORM-BIL NEG-RENK SARI-GORUNUM BULANIK-lökosit bol-ERITROSIT10

Tahlil.com Cevabı : İdrarda yanma ve sık idrara çıkma idrar yolu enfeksiyonu bulgusudur. İdrar tahlilinizde çok sayıda lökosit olması da bunu destekler. İdrar kültürü yaptırıp onun sonucuna göre ilaç tedavisi almanız gerekebilir.