İdrarda yapılan gebelik testlerinde 2 dk lık bekleme süresi sonucunda negatif sonucum çıktı

 Benim sorum idrarda yapılan gebelik testlerinde 2 dk lık bekleme süresi sonucunda negatif sonucum çıktı fakat aradan birkaç saat geçtiği zaman tekrar teste baktğmda çook hafif bir ikinci çizginin oluşması normal midir 30 dk dan sonraki sonuçlar geçersiz midir bunu öğrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : İdrar ile yapılan gebelik testlerinin nasıl yorumlanacağı ve ne zaman yapılacağı çoğu zaman merak konusudur.Tahlil.com doktorları idrar ile yapılan gebelik testlerinin yorumlanması için GEBEMATİK geliştirdiler.İdrarile paılan gebelik testini yorumlatmak ve sonucun ne anlama geldiğini öğrenmek için gebematiğimizi hemen kullanabilirsiniz.Gebamatiği kullanmak için tıklayınız....