İdrarde ket 1+ BIL 2+ çıktı fakat kan tahlillerim normal düzeyde kanda bilirubin ölçümü yapıldı oda normal değerde çıktı. Sorun var mı?

İdrarde ket 1+ BIL 2+ çıktı fakat kan tahlillerim normal düzeyde kanda bilirubin ölçümü yapıldı oda normal değerde çıktı tek başına idrarda bilirubin bir şey ifade eder mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bir şey ifade etmez..