Kan değerlerime baktırmak için dahiliye doktoruna gittim sonuçlarımı yorumlaya bulur musunuz? Kreatinin serum :1,1 Total bilirubin serum: 0,83.

İyi günler kan değerlerime baktırmak için dahiliye doktoruna gittim sonuçlarımı yorumlaya bulur musunuz? Kreatinin serum :1,1 Total bilirubin serum: 0,83, Direk bilirubin serum :0,15 İndirek bilirubin serum:0,7, LDH serum :168 Alkalen fosfatez serum:83 Fosfor serum :3,7 Demir serum:83.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor..