İdrarımda SG 1.005 (normal değer 1.015-1.025) URO 0.2, 3. Sorun var mı?

Benim idrarımda SG 1.005 (normal değer 1.015-1.025) URO 0.2, 3 epitel 1 bakteri çıktı lökosit 0 çıktı. Bu sonuçlara göre tekrar idrar kültürü yaptırmalı mıyım daha önceden de yaptırmıştım üreme olmadı sonucu çıkmıştı.

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyonu düşündüren bir bulgu yok sonuçlarınız da. Doktorunuz gerek görmedikçe idrar kültürüne gerek yok.