Kızımın kan ve idrar sonucunu aldım ama idrar kültürü çıkmadığı için doktora götüremedim sonuçlarında düşük ve yüksek çıkan değerler var önemli bşey varmı

HCT 39,0 MPV 5,19 NEU 21,20 LYM 7,4 EOS% 4,60 EOS4,60 BASO% 1,60 LÖKOSİT 1POZİTİF T KOLESTROL 209 HDL 61 LDL 129 DEMİR 107 kızımın kan ve idrar sonucunu aldım ama idrar kültürü çıkmadığı için doktora götüremedim sonuçlarında düşük ve yüksek çıkan değerler var önemli bşey varmı bilgi verirseniz sev

Tahlil.com Cevabı : Sonuçları normal görünüyor..