İki ay önce kürtaj oldum iki hafta sonra korunarak ilişkiye girdim.

İki ay önce kürtaj oldum iki hafta sonra korunarak ilişkiye girdim. Kürtajdan 31 gün sonrada adet oldum 5 gün sürdu (her zaman oldugum gibiydi yani) daha sonra ilişkiye girmedim ikinci adetimi bekliyorum ama olmadı, hala hamile olma ihtimalim var mı acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Küretajdan sonra adet düzensizlikleri olabilir, ancak her ihtimale karşın test yapmanızı öneririz..

a******** :

ben 1.5 aylık evliyim. 2 gün adet gecikmesi yaşadım kan testi yaptırdım negatif çıktı ve şuan 8. gün hala adet olmadım hamile olabilir miyim ?

Cevap:

Geç döllenme ihtimaline karşın testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.