Iki hafta once erkek arkadasimla cinsel iliskiye girdik hala adet gormedim 1 hafta once adet olmam lazimdi

Iki hafta once erkek arkadasimla cinsel iliskiye girdik hala adet gormedim 1 hafta once adet olmam lazimdi gebelik belirtilerini tasiyorum bu adet duzensizliginden mi kaynaklaniyor acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.