Sürtünme sonrası pen*simde bir damla sıvı vardı hamilelik ihtimali var mı?

Kız arkadaşım bakire fakat sürtünme yolu ile ilişkiye girdik pen*simin ucunda 1 damla sıvı vardı.Hamile kalma olasılığı var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Yok denilecek kadar düşük bir ihtimal. Fakat adetinde 5 gün vaya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızda fayda olacaktır.