İki sene yoktu gene başladı sebebi ne olabilir hangi bölüme gitmeliyim ?

ağzım sürekli yapış yapış oluyor boğazımda genellikle balgam var sabahları sarı renkte balgam oluyor ama çok fazla çok az nokta şeklinde çoçukluktan beri vardı son iki sene yoktu gene başladı sebebi ne olabilir hangi bölüme gitmeliyim ?

Tahlil.com Cevabı : Kulak burun boğaz ya da göğüs hastalıkları bölümüne muayene olabilirsiniz.