İki üç kez erken adet görmenin hastalıkla mı yoksa hamilelikle mi alakası vardır?

İki üç kez erken adet görmenin hastalıkla mı yoksa hamilelikle mi alakası vardır.

Tahlil.com Cevabı : Erken tarih de olsa adet kanaması görülüyorsa hamilelikten söz edilemez. Adet tarihinizde düzensizlik devam ederse sebebini araştırmak için ilgili doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.