İlişkiye girdim ama içime boşalmadı dışarı akıttı.15 dk sonra tekrar ilişkiye girdik?

İlişkiye girdim ama içime boşalmadı dışarı akıttı.15 dk sonra tekrar ilişkiye girdik ama tam boşalmaya yakın içimden çıkardı. O içime boşalmadığından emin ama ben değilim. Adetimin bitmesinden itibaren 7 gün boyunca içime boşalmadan sürekli yaşadık ve bu son gece oldu.Hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız olarak vajinaya temasın bulunduğu her ilişkide hamilelik ihtimali vardır. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirebilirsiniz.