İkiz olma ihtimali varmıdır acaba tşkler

Merhabalar 07.03.2014 tarihinde beta hcg testi yaptırmıştık kan değeri 79 çıkmıştı aynı testi 11.03.2014 tarihinde tekrarladık bu sefer kan değeri 688 çıktı doktorumuz çok çabuk büyüdüğünü söyledi muayene tarihime zaman olduğundan dayanamadım yazmak istedim ikiz olma ihtimali varmıdır acaba tşkler

Tahlil.com Cevabı : Sadece beta HCG değeri ile buna bilimsel olarak karar verilemez..