İlacım bitince ilşkiye ne zaman girilmeli?

Doktorum yumurtlamamın adetimin 12 . günü olduğunu söyledi yumurtalarımın küçük olduğunu bunun dışında hiçbir sorun olmadığını söyledi inofolic ve klomen tedavisi verdi inofoliği üç haftadır kullanıyorum adetimin 5.günü klomene başladım sabah akşam alıyorum klomen bitince ilşkiye ne zaman girilmeli

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama döneminize 2 gün kala ve 2 gün geçeye kadar ilişkiye girebilirsizniz.