İlacın dozunu artırmam uygun mudur? Dozu ne kadar yapmalıyım?

Saygı değer Doktorum, ben 32 yaşındayım 14 haftalık gebeyim ve 87,5 mcg euthyrox kullanıyorum ve son yaptırdığımız testte hormon değerleri Tsh: 2.71,Normal değer: (0.27-4.2) T4: 1.31,Normal değer: (0.93-1.7) T3: 1.92,Normal değer: (2-4.4) ilacın dozunu artırmam uygun mudur? Dozu ne kadar yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Dozu kendi kafanıza göre ayarlamanız doğru değil. Doktorunuza danışmalısınız.