İleride çocuğum olup olmayacağını merak eden bir erkeğim.Hangi doktora başvurmalıyım?

Ben 26 yasinda bir erkegim evlilik asamasindayim ve evlendikten sonra cocugum olmamasindan korkuyorum bunun icin test yaptrmam uygun olurmu ve hangi doktora bas vurmaliyim teskkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Sperm analizi yaptırmanız gerekir öncelikle.Bunun için ise bir üroloji doktoruna başvurunuz.