İlişki de tam birleşme olmadı. Zevk suyu gelmiş olabilir. Hamilelik söz konusu mu?

Tam olarak birleşme olmadı ama üzerinde git gel oldu. Bu sırada zevk suyu gelmiş olabilir büyük ihtimal. Bu şekilde bir kaç kere yapmıştık. Normal olarak adet gördüm. Tekrar dediğim gibi 2 gün önce çok az grdigini söyledi ve hemen çekti.ondan snrada dvam etmedk.Krkuyrm yardım edin teşekkürler... :(

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal bir adet kanaması gördüysen hamilelik ihtimalin ortadan kalkıyor. İçin rahat olsun.