Kaç gündür, çok önemli bir tahlilimin yorumlanmasını bekliyorum. Kurallarınızı biliyorum, 7 gün süre var diyorsunuz.

Kaç gündür, çok önemli bir tahlilimin yorumlanmasını bekliyorum. Kurallarınızı biliyorum, 7 gün süre var diyorsunuz. Fakat anne adayı olarak önem arz eden bir cevap ekliyorum. Diğer sorulara bakıyorum bu kadar uzun zaman sonra beklenilmeden cevaplanılmış. Lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı :  Kurallarımızı tam olarak okumadığınız anlaşılıyor. Testinizin referans değerlerini iletmemişsiniz.