İlişki sırasında boşalma olmadı ancak şüphelerim var.Hamile olabilir miyim?

Hocam merhabalar, Ben ağustos ayında bir ilişki yaşadım fakat herhangi bir şekilde erkek arkadasımda boşalma olmadı ama benim vajinama değmiş olabilir pen*si. Bu ilişkiden sonra eylül ayında 4 gün süren bir adet kanamam oldu. Ama bu ay adetim gecıktı hamile olabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması gördüğünüz için hamilelikten söz edemeyiz. Ama emin olmak için adet gecikmesi devam ederse gebelik testi yaptırabilirsiniz.