İlişki sırasında vajina üzerine boşalma oldu. Sonrasında iki kere adet oldum. Hamile olma olasılığım nedir?

21.09.2013 tarihinde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve vajinamın üstüne boşaldı. 27.09.2013 tarihinde adet gördüm. Ekimde adet olmayıp 12.11.2013 tarihinde tekrar adet oldum fakat çok az kanama oldu. Hamile olma ihtimalim var mı? Şimdiden yardımınız için teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : İlişki yaşandıktan sonra düzenli bir adet kanaması görüldüyse hamilelik ihtimali ortadan kalkıyor. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantımızı inceleyebilirsiniz. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805