İlişki sonrası adet oldu. Hamile olabilir mi?

  Ben arkadaşımla pazartesi günü çıplak sürütnerek ilişkiye girdim boşaldığımda ilk nereye boşaldığımı bilmiyorum en son bayağı karnının üstüne boşaldım kız arkadaşımda hatırlamıyor çarşamba günü adet oldu acaba hamile midir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet olmuş Bu durum hamilelik ihtimalini ortadan kaldırır. Aşağıdaki bağlantıyı incelerseniz daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805