İlişki sonrası adet olundu fakat bi sonraki 9 gün gecikti , bu hamilelik göstergesi midir ?

İlişki sonrası adet olundu fakat bi sonraki 9 gün gecikti , bu hamilelik göstergesimidir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

e*********** :

Cinsel ilişki sonrası adetimden sonra bu ayki adetim 10 gün gecikti , bu durumda hamile olabilirmiyim?

Cevap:

Cinsel ilişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.