İlişki sonrası adetim düzenli oldu. Sonraki ay gecikti. Hamile olabilir miyim?

Merhabalar.. 50 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ilişki sonrası adetim düzenliydi ilk ay fakat 2. ay gecikti. Kadın doğuma gittim ultrasonda bir şey çıkmadığını söyledi bunun nedeni hala hamilelik olabilir mi acaba

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli adet kanaması gördüğünüz için hamilelik ihtimaliniz ortadan kalkıyor.