İlişki sonrası hafif kanamam oldu. Kızlığım bozulmuş olabilir mi?

18 yaşnda bakire bir kızm sevgmle sevişrken kendmze dur diyemedk üzermzde hiçbşey yoktu sevglm sürtünürken pen*sini biraz içeri soktu ne kadr soktuğunu girip girmedğini bilmyor ve biraz geçtkten sonra pembemsi kan geldi gün içinde kilodumda hafif batmalar oldu kızlığım bozulmuş mudur ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kızlığınız bozulmuş olabilir.Kadın doğum muayenesinden sonra detaylı bilgi alınabilir.