Sonuçlarımı yorumlarsanız sevinirim.

Merhaba ben 29 yasinda 2 cocuk annesiyim demir baglama kapasitem 515 yani cok yuksk cikti cikmasi gereken aralik ise 155-355 arasiymis ne yapmami onerirsiniz tesekur rderim

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin değeriniz de düşükse kansızlık olabilir tedavi olmanız gereklidir..

s************* :

Ben 25 yaşında 5 haftalık hamileyim tahlil sonuçlarıma göre bir sorun varmı yorumlarsanız sevinirim

Anti Rubella IgG H 32.62 IU/mL < 10 POZITIF

Anti Rubella IgM 0.312 COI < 0,8 NEGATIF

Anti Toxoplazma IgG H 140.9 IU/mL 1 - 3 POZITIF

Anti Toxoplazma IgM L 0.194 COI 0,8 - 1

Cevap:

Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.