İlişki sonrası testlerim negatif çıktı ancak adet gecikmesi henüz yaşamadım. Testleri tekrarlamak gerekir mi?

Merhaba.6 kadımda adet oldum.11 kasımda sürtünmeli bir ilişkim oldu. 24 kasımda kan testi yaptırdım sonuç 0.32 çıktı. Daha sonra 2 aralıkta tekrar kan testi yaptırdım sonuç 0.10 çıktı ve adet günüm 6 aralık.sizce hamilelik var mı ? Kan testinde kesin sonuç alabilmek için gecikmesi şart mı?teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız hamileliğin olmadığını gösteriyor. Adet gecikmesi sonrasında yapılan test sonuçları daha güvenilirdir. Eğer adetinizde gecikme olursa testi tekrarlamanız gerekebilir.