Zevk suyu iç çamaşırımı geçerse hamile kalır mıyım?

 Sevgilimle seviştik elimle boşalttım elimi yıkayıp tuvalete girdim ordan vajinaya geçerek hamile kalınır mı? bide zevk suyu çamaşırımı ıslatmıştı bundan bişey olur mu? adetim 6 gün gecikti ama normaldede düzensizdir. korkuyorum acaba hamilelik var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimali çok düşük gözüküyor. Ancak gecikmeniz devam ederse gebelik testi yaptırabilirsiniz.