İlişki sonrası yoğun şekilde adet kanaması oldu. Hamile olamaz değil mi?

Hocam, sevgilimle 20 ekimde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Bu olaydan 6-7 gün sonra kendisi fazla ağrılı bir adet gördü ve 5-6 gün sürdü. Bugünlerde kendisinden kahverengi bir akıntı geliyor fakat biz son adetinden sonra hiç korunmasız ilişkiye girmedik. Hamile olamaz değil mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet kanaması düzgün olduğu için hamilelikten bahsetmeyiz. Adet dönemi sonrasında gelen lekelenme devam ederse uzman bir doktora gitmesinde yarar var. Bir hastalığın habercisi olabilir.