İlişki sonrasında 44 .gün ultrason ve kan testi negatif ve 54. gün yine ultrason ve kan testi negatif çıktı. Fakat hala adet görmedi. Ne düşünüyorsunuz? .

Hocam kiz arkdsimla 26 ocakta sürtünme ile ilişki yasadik .vajinaya boşalma olmadi .bakire zaten. İlişkiden 17 gün sonra adet oldu fakat 5 gün erken oldu. 44 .gün ultrason ve kan testi negatif.54. gün yine ultrason ve kan testi negatif cikti. Fakat şuan 17 günlük adet gecikmesi var. Sizce nedendir?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal veya stres nedeniyle  olabilir..