İlişki sonrasında adetim biraz gecikti.

09-10-2013y adet oldum ve ayin 14-10-2013 de adetim sona erdi. ayin 17-10-2013 da sevgilimle surterek iliski yasadik,bosalma olmadi,zevk suyu degmis olabilr.(bakireyim 21yasnda)...bugun ayin 18-11-2013 hala adet olmadi neredeyse 10 gun gecikti.. 2 3 gundur islaklik adet agrim var gibi ama olamiyor

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu teması ile hamilelik çok düşük bir ihtimaldir. Ancak adetiniz geciktiği için gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Daha net cevaplar alacaksınız.