İlişki sonrasında bir kaç kere adet oldum. Gene de hamile olabilir miyim?

8eylülde hasta oldum.13eylülde ilişki yaşadım hastalığım bitmişti. Ama içime üzerime boşalma olmadı yinede üzerime geldimi vajinama deydimi emin değilim. Ekimde 10 gün geciktim test yaptim negatif çıktı. 25ekimde hasta oldum. Bu ay 30unda hasta oldum. Olmadan 2gün önce yine test yaptım. Hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli adet gördüğünüz için hamilelikten söz edemeyiz. Test sonuçlarınız da negatif çıktıysa rahat olun. Hamile değilsiniz.