Testlerim negatif çıktı. Tekrar test yaptırmama gerek var mı?

Merhaba.6 kasımda regl oldum.11 kasımda ilişkim oldu. 13 kasımda norlevo kullandım.17 kasımda kanamam oldu.24 kasımda kan testi yaptırdım sonuç 0.32 çıktı. 2 aralıkta tekrar kan testi yaptırdım 0.10 çıktı.reglim 3 gun gecikti. Kan testi yaptırdım sonuç 0.00 çıktı.test yaptırmama gerek var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Yaptırdığınız testler negatif çıkmış. Adetiniz 1 haftadan fazla gecikirse tekrar test yaptırabilirsiniz.