İlişki sonrasında doğum kontrol hapı kullandım. Adetim sadece bir gün sürdü. Sizce neden?

Hocam merhabalar prezervatifle korunmalı bi ilişki yaşıyorm Bikaç ay öncede doğum kontrol hapı kullandım sorum şuki ilişkiden 10 gün sonra sadece 1 gün adet gördüm hatta bir gün bile değildi normal mi? Ekstradn adet sancımda daha önce kullanmadığım bi ağrı kesici kullandım onun yan etkisde olablr mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar kısa adet görmeniz olağan değil Korunmalı ilişkiniz hamilelik olasılığını ortadan kaldırıyor ancak adetinizdeki düzensizlik devam ederse bir kadın doğum doktoruna başvurun