Kist hidatik hemaglutinasyon test sonuçları ne zaman çıkar?

 Hocam siteye yeni üye oldum oldukca yararlı bir bilgiler olduguna inanıyorum öncelikle bizi aydınlattgınız için cok teşekkur ederım benm merak etttğim konu bu kist hitadik hemaggülütinasyon iha sonucları kac gnde ckıyor gecen süreyya paşa egtm arastrma hastaneinde annem tahlil verdi hala

Tahlil.com Cevabı : Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Belirttiğiniz test sık çalışılan bir test olmadığından diğer testlere göre  nispeten biraz daha geç çıkabilir sonucu Bir kaç gün hatta bir haftayı bulabilir.

s**************** :

slm iyi akşamlar benim kan tahlilerim asagıdkigibi cıktı sizce normalmi daha önceden guartrden amelıyat oldum TSH 2.19 uIU/ML 0.27-4,2 Serbest T3 3.15 pg/mL 2.5,-3,9 Serbest T4 H1.24ngdL0.61-1,12

Cevap:

Sonuçlarınızda  problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.