İlişki sonrasında normal adet döngüsü devam etti. Hamilelik ihtimali var mı?

 Nişanlimla 20 ocak tarihinde il kez iliski yasadik 3 subat tarihinde normal adetini gördu bir sonraki adetinide 5 mart gordu yalniz subat tarihinde kasikta agri oldu doktor idrar ylları iltihabı dedi kan testi yaptık 13 subatta deger 2 den kucuk cikti .5 nisanda adet grdü yine hamilelik ihtimali?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak adet döngüsü devam ettiği için hamilelikten söz edemeyiz.