İlişki yaşadım geri çekilmeyle arkama boşaldı. Adetim gecikti. Hamile olabilir miyim?

19aralık 2013 te ilişki yaşadım geri çekilmeyle arkama boşaldı ama 21 aralık 2013 te adet gördüm. Bu ay normalde 18 20ocak arası adet görmem gerekiyordu acaba hamile miyim ??

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemiyle ilişki, hamilelikten %100 korumaz. Adet gecikmeniz bir kaç gün daha devam ederse gebelik testi yaparak cevabınıza ulaşabilirsiniz .