Sevgilimle en son ekim ayında ters ilişki yaşadım içeri boşalma olmadı. Hamilelik söz konusu olabilir mi?

Merhaba ben 20 yaşındayım sevgilimle en son ekim ayında ters ilişki yaşadım içeri boşalma olmadı ve ilişkiden iki gün sonra adet oldum ve bunu takip eden 3 aydada adetimi normal zamanında ve miktarı aynı olmak üzere oldum bu durumda hamilelik söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaparsanız öğrenirsiniz...