Merhaba sabah eczaneden aldığım idrar testinden yaptım sonuç pozitif çıktı.

Merhaba sabah eczaneden aldığım idrar testinden yaptım sonuç pozitif çıktı. Birde kan testiyle iyice emin olmak için test yaptırdım sonucunda bu değerler çıktı..Beta-HCG : *318,0 mlU/mL Negatif <5,3 yorumunuzu bekliyorum..Teşekkürler....

Tahlil.com Cevabı : Hamile olduğunuz anlaşılıyor