İlişkiden 10 gün sonra kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı yinede hamile olma ihtimalim var mı

Hocam merhaba, İlişkiden 10 gün sonra kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı yinede hamile olma ihtimalim var mı adet dönemini beklemeli miyim ? sat : 22 mart 1 ve 4 nisan ilişki kan testi tarihi 11 nisan yardımlarınızı bekliyorum, Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Evet normal adet tarihinizde gecikme olur ise testi takrarlamanızı öneririz..