Hocam oncelıkle Allah razı olsun vevapladığınız için

 Hocam oncelıkle allah razı olsn sruma cvap vrdıgınız ıcın bnım kafam cok krısık ınanın su cevbı almk ıstıyrum sızden 38.gun ANTI HIV 1/2+p24 ag(elfa) oldum sonclarım negtıf cıktı hocam sımdı bu test kanda vurus vrsa buluyrmus en ıyı testlerden bırıymıs sımdı bu testın snrdan pzıtıflsme ıhtmalı vr mı

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi bozmuş anlaşılan. Günümüzde benzer şekillerde görülen HIV korkusu   psikiatrik bir  sağğlık problemi  olarak kabul ediliyor.Bu tür benzer  korkuları yaşayan  ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?