İlişkiden 2 hafta sonra kan testi yaptırdım 0.682 çıktı rengli olmama 1 hafta var ..

ilişkiden 2 hafta sonra kan testi yaptırdım 0.682 çıktı rengli olmama 1 hafta var bu değer sonucunda hamile olma olasığım nedir teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Testi erken yaptığınız için anlamı yoktur, adet gecikmeniz olursa testi tekrarlayın..