Merhabalar 1 haftadir gebelik test çubuğuyla sonuca bakiyoruz hep negatif cikiyordu

Merhabalar 1 haftadir gebelik test çubuğuyla sonuca bakiyoruz hep negatif cikiyordu. bugün kan testi yaptirdik test sonucunda HCG değeri 37.69 cikti. Doktor gebe olabilir dedi fakat haftaya bir test daha istedi.sizce Esim hamilemidir cvbinizi bekliyorum..

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimali vardır, ancak henüz çok erken, 3-4 gün sonra testi tekrarlayın, gebelikte 2 kat artması gereklidir..