İlişkiden 7,5 ay geçtikten sonra test yaptırdım.

iyi günler hocam ilişkiden 7,5 ay geçtikten sonra test yaptırdım ve böyle geldi . HBsAg Negatif(0,33) Anti Hbs Pozitif ( 176,39) Anti HCV Negatif (0,04) Anti Hiv Negatif ( < 0,05 ) yazıyor sonuç negatif ama bende belirtiler geçmiyor neden acaba?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif. Belirtiler derken bahsettiğinizin ne olduğunu bilemeyiz.  Şikayetlerinizle ilgili bölüme başvurun.