Merhaba ben AİDS için test yaptırmıştım sonuçlar elimde birde sizden bilgi almak istiyorum.

Merhaba ben AİDS için test yaptırmıştım sonuçlar elimde birde sizden bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim tahlillerim ; Mikro Elisa Anti HBs (Mikro) * 322.00 POZİTİF IU/ml 0.00 - 9.99 Makro Elisa HBs Ag < 0.10 NEGATİF İndex 0.00 - 0.99 Anti HCV (Mikropartikül) < 0.02 NEGATİF İndex 0.00 - 0.79 HIV Ag/ Ab 0.06 NEGATİF İndex 0.00 - 0.99

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe test yaptırmanıza gerek yok.İlişkiden ne zaman sonra tets yaptırdığınız bilgisini vermemişsiniz.Bu konuda sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.Anti HBS pozitifliği de Hepatit B ye karşı bağışıklığınız bulunduğunu gösteriyor.