İlişkiden bes gun gectıkten sonra damla damla kanama gördugunu söyledı rısk var mıdır ne kadardır

merheba sevgılımın adetı bıttıkten bır gun sonra ılışkıye gırdık daha sonra ılıskıden bır ıkı saat sonra ertesı gun hapı kullandı ertesı gun sabah tekrar ılıskıye gırdık ve bırdaha ertesı gun hapı kullandı aradan bes gun gectıkten sonra damla damla kanama gördugunu söyledı rısk var mıdır ne kadardır

Tahlil.com Cevabı : Risk vardır ama yüzde olarak verilmesi bilimsel değildir, adet gecikmesi olur ise test yaparsınız..