Test sonucum negatif cıktı bi kac gün beklesem acaba gebelik mevcut olabilir mi,tesekkürlerr

hocam merhaba ben 24 yasında 11 aylık evliyim adetlerim genelde düzenlidir, Şubat ayında 2 adet oldum mart ayında 4 de dün adet olmam gerekiyordu bir gün geçince heyecanlanıp kan tahlili yaptırdım.sonuc negatif cıktı bi kac gün beklesem acaba gebelik mevcut olabilir mi,tesekkürlerr

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, adet olmaz iseniz 3-4 gün sonra testi tekrarlayın..