İliskiden bir gun sonra adet oldum .Hamile olma ihtimalim varmi?

Hocam mrb.Esimle cocuk istiyoruz.23 yasindayim.Ama iliskiden bi gun sonra adet oldum .hamile olma ihtimalim varmi.

Tahlil.com Cevabı : Malesef adet olmanız hamile kalmadığınızı gösteriyor. Hamile kalmanız için adet olduktan sonra belirli zamanlar var. Bunlar için kadın doğum uzmanı ile görüşüp bilgi almanız daha iyi olacaktır.